Gąsienica gumowa CAMSO 230x48x78 SD TRACK HINOWA DM20S/HP1500/PT2000/PT2000G/VT2000
Numer referencyjny ogłoszenia : 2025A64181
Gąsienica
Typ : Gąsienica gumowa
Marka : CAMSO
Model gąsienicy : SD TRACK HINOWA DM20S/HP1500/PT2000/PT2000G/VT2000
Szerokość : 230 mm
Skok : 48 mm
Liczba ogniw : 78
Profil bieżnika : Wielozadaniowy / terenowy
Zużycie : Bardzo dobry stan
Miejscowość : Béziers, France
Brutto
Cena jednostkowa
Ilość na stanie: 158
Skontaktuj się ze sprzedającym
Gąsienica gumowa CAMSO 250x72x57 SD250 DAP
Typ : Gąsienica gumowa
Szerokość : 250 mm
Skok : 72 mm
Liczba ogniw : 57
Ilość na stanie: 12
Brutto
Gąsienica gumowa CAMSO 180x72x45 SD180 XAP
Szerokość : 180 mm
Skok : 72 mm
Liczba ogniw : 45
Ilość na stanie: 4
Gąsienica gumowa CAMSO 180x60x35 SD180 SAF
Szerokość : 180 mm
Skok : 60 mm
Liczba ogniw : 35
Ilość na stanie: 5
Gąsienica gumowa CAMSO 320x86x45 HXD320 HHBE
Szerokość : 320 mm
Skok : 86 mm
Liczba ogniw : 45
Ilość na stanie: 1
Gąsienica gumowa CAMSO 300x55x68 SD300 Y2JSF
Szerokość : 300 mm
Skok : 55 mm
Liczba ogniw : 68
Ilość na stanie: 1
Gąsienica gumowa CAMSO 320x86x50 HXD320 HHBE
Szerokość : 320 mm
Skok : 86 mm
Liczba ogniw : 50
Gąsienica gumowa CAMSO 230x48x64 XHD 230 AHIKA
Szerokość : 230 mm
Skok : 48 mm
Liczba ogniw : 64
Gąsienica gumowa CAMSO 320x86x52 SD320 BBE
Szerokość : 320 mm
Skok : 86 mm
Liczba ogniw : 52
Gąsienica gumowa CAMSO 400x86x54 SD400 BBE
Szerokość : 400 mm
Skok : 86 mm
Liczba ogniw : 54
Gąsienica gumowa CAMSO 300x55x75 SD300 Y2JSF
Szerokość : 300 mm
Skok : 55 mm
Liczba ogniw : 75
Ilość na stanie: 6
Gąsienica gumowa CAMSO 250x72x63 SD250 RAP
Szerokość : 250 mm
Skok : 72 mm
Liczba ogniw : 63
Ilość na stanie: 2
Gąsienica gumowa CAMSO 350x52.5x88 SD350 KX
Szerokość : 350 mm
Skok : 52.5 mm
Liczba ogniw : 88
Ilość na stanie: 5
Gąsienica gumowa CAMSO 300x52.5x76 SD300 V1ISA
Szerokość : 300 mm
Skok : 52.5 mm
Liczba ogniw : 76
Ilość na stanie: 2
Gąsienica gumowa CAMSO 300x55x72 XHD300 AHISA
Szerokość : 300 mm
Skok : 55 mm
Liczba ogniw : 72
Ilość na stanie: 3
Gąsienica gumowa CAMSO 200x72x40 SD200 XAP
Szerokość : 200 mm
Skok : 72 mm
Liczba ogniw : 40
Ilość na stanie: 16
Gąsienica gumowa CAMSO 200x72x42 SD200 ZBP
Szerokość : 200 mm
Skok : 72 mm
Liczba ogniw : 42
Ilość na stanie: 18
Gąsienica gumowa CAMSO 230x72x39 SD230 AAP
Szerokość : 230 mm
Skok : 72 mm
Liczba ogniw : 39
Ilość na stanie: 11
Gąsienica gumowa CAMSO 230x48x64 SD230 AHIKA
Szerokość : 230 mm
Skok : 48 mm
Liczba ogniw : 64
Ilość na stanie: 10
Gąsienica gumowa CAMSO 180x40x72 SD180 XAR
Szerokość : 180 mm
Skok : 40 mm
Liczba ogniw : 72
Ilość na stanie: 3
Gąsienica gumowa CAMSO 180x72x42 XHD180 STJR
Szerokość : 180 mm
Skok : 72 mm
Liczba ogniw : 42
Gąsienica gumowa CAMSO 250x52.5x80 SD250 VSJSA
Szerokość : 250 mm
Skok : 52.5 mm
Liczba ogniw : 80
Ilość na stanie: 20
Gąsienica gumowa CAMSO 250x48.5x80 SD250 02JKA
Szerokość : 250 mm
Skok : 48.5 mm
Liczba ogniw : 80
Ilość na stanie: 21
Gąsienica gumowa CAMSO 300x52.5x98 SD300 V1ISA
Szerokość : 300 mm
Skok : 52.5 mm
Liczba ogniw : 98
Ilość na stanie: 10
Gąsienica gumowa CAMSO 250x52.5x86 SD250 V1ISA
Szerokość : 250 mm
Skok : 52.5 mm
Liczba ogniw : 86
Ilość na stanie: 17
Gąsienica gumowa CAMSO 300x55x98 XHD300 AHISA
Szerokość : 300 mm
Skok : 55 mm
Liczba ogniw : 98
Ilość na stanie: 35
Gąsienica gumowa CAMSO 300x52.5x92 SD300 V1ISA
Szerokość : 300 mm
Skok : 52.5 mm
Liczba ogniw : 92
Ilość na stanie: 18
Gąsienica gumowa CAMSO 300x74x55 XHD300 AHISA
Szerokość : 300 mm
Skok : 74 mm
Liczba ogniw : 55
Ilość na stanie: 9
Gąsienica gumowa CAMSO 450x100x48 SD450 BJE
Szerokość : 450 mm
Skok : 100 mm
Liczba ogniw : 48
Gąsienica gumowa CAMSO 450x76x92 HXD 450 AHIJA
Szerokość : 450 mm
Skok : 76 mm
Liczba ogniw : 92
Gąsienica gumowa CAMSO 320x100x49 SD320 QAW
Szerokość : 320 mm
Skok : 100 mm
Liczba ogniw : 49
Gąsienica gumowa CAMSO 400x86x55 XHD400. XHD
Szerokość : 400 mm
Skok : 86 mm
Liczba ogniw : 55
Gąsienica gumowa CAMSO 450x86x63 SD450 BBE
Szerokość : 450 mm
Skok : 86 mm
Liczba ogniw : 63
Gąsienica gumowa CAMSO 450x100x50 XHD 450. HHJE
Szerokość : 450 mm
Skok : 100 mm
Liczba ogniw : 50
Szerokość : 230 mm
Skok : 48 mm